V. ročník Lázeňského běhu pro zdraví

V. ročník Lázeňského běhu pro zdraví

Lázně Bludov si Vás dovolují pozvat v sobotu 26. května 2018 na již V. ročník Lázeňského běhu pro zdraví, sportovní den pro děti a dospělé. Tato sportovní akce má již dlouholetou tradici a je hojně navštěvovaná z řad veřejnosti. Lázeňského běhu se mohou návštěvníci zúčastnit ve IV. kategoriích.

I. Rodiče s dětmi (1 kolo – 650 m)
II. Lázeňské děti (1 kolo – 650 m)
III. Děti 7 – 10 let, (1 kolo – 650 m), 11 – 15 let (2 kola 1 300 m)
IV. Dospělí – ročník 2003 a straší (3 kola – 2 km)

Dále se návštěvníci mohou těšit na bohatý program, jehož součástí je taneční vystoupení dětí z Lázní Bludov, FitKoloběh, Bubnování, Zumbu, cvičení metodou spirální stabilizace, projížďky na koních a prohlídku léčebného centra lázní. Pro děti bude připraven skákací hrad a malování na obličej. Ženy mohou využít služeb profesionální vizážistky. Budete moci také ochutnat bohaté občerstvení z lázeňské kuchyně.

Zpět

Stravovací návyky

Změňte s naší pomocí stravovací návyky. Naši odborníci vám poradí jak správně postupovat, aby se při hubnutí nedostavil nechvalně známí jojo efekt. specializujeme se především na lěčbu obezity u dětí, ale dospělím také pomáháme změnit jejich životní styl. Pokud máte zájem a chuť se sebou něco udělat můžete začít pomocí naší poradny na hubnutí.

Léčba dospělých

Máme špičkový tým odborníků. Tým, který využívá těch nejnovějších léčebných metod a postupů. Pomůžeme Vám od bolestí zad a bolestí pohybového aparátu.
Jedinečné složení naší léčivé vody v kombinaci s odbornou léčbou a péčí těch nejlepších profesionálů Vám pomůže vrátit radost ze života.