Tělák nás baví

Tělák nás baví

Lázně Bludov jsou součástí projektu Tělák nás baví

V našich lázních, kde léčba dětské obezity probíhá řadu let, vycházíme z faktu, že obezita není krátkodobé onemocnění.
Doc. MUDr. Dalibor Pastucha, Ph.D, MBA, který je odborným garantem proto klade důraz na dlouhodobou komplexní léčbu, a to nejen ze strany lékařů, ale i odborníků na pohybovou aktivitu, kteří v procesu léčebného cvičení vytváří program pro dětské klienty.
Odborníci si při jeho realizaci uvědomují, že zdravotní dopad na konkrétní dítě bude vyšší v případě, když je zvolená aktivita zaujme a budou ji realizovat s odpovídajícím fyzickým nasazením.
Vedle celé řady aktivit se (na základě zkušenosti) výborně osvědčují koloběžky a to právě pro snadné osvojení si jízdy a ideální možnosti individuálního fyzického nasazení.
Prostě - koloběžky děti baví!

Zpět

Stravovací návyky

Změňte s naší pomocí stravovací návyky. Naši odborníci vám poradí jak správně postupovat, aby se při hubnutí nedostavil nechvalně známí jojo efekt. specializujeme se především na lěčbu obezity u dětí, ale dospělím také pomáháme změnit jejich životní styl. Pokud máte zájem a chuť se sebou něco udělat můžete začít pomocí naší poradny na hubnutí.

Léčba dospělých

Máme špičkový tým odborníků. Tým, který využívá těch nejnovějších léčebných metod a postupů. Pomůžeme Vám od bolestí zad a bolestí pohybového aparátu.
Jedinečné složení naší léčivé vody v kombinaci s odbornou léčbou a péčí těch nejlepších profesionálů Vám pomůže vrátit radost ze života.