Kroužky nepohybového zaměření

Kroužky nepohybového zaměření

zdravotnický kroužek

- jednou týdně, vede Jaroslava Bittnerová

Kroužek děti naučí hravou formou základy poskytování první pomoci. Pomocí praktických cvičení se také dozví zajímavosti o fungování lidského těla. Děti si jednotlivé úkony zkouší na sobě navzájem.

výtvarný kroužek

- jednou týdně, vede Bc. Šárka Žoldová

Náplní kroužku jsou výtvarné činnosti s různými materiály např. papír, látky, přírodniny apod. Rozvíjí se kreativita a fantazie dětí.

vaření a výživové hry

- jednou až dvakrát týdně

Děti se učí hravým způsobem zásadám zdravého stravování. Samy si vyzkouší připravit jednoduché pokrmy studené kuchyně a spočítají si jeho kalorickou hodnotu.

keramický kroužek

- dvakrát týdně

Kreativní tvoření keramických výrobků – zajišťuje Základní škola a mateřská škola při lázních Bludov.

Zpět

Stravovací návyky

Změňte s naší pomocí stravovací návyky. Naši odborníci vám poradí jak správně postupovat, aby se při hubnutí nedostavil nechvalně známí jojo efekt. specializujeme se především na lěčbu obezity u dětí, ale dospělím také pomáháme změnit jejich životní styl. Pokud máte zájem a chuť se sebou něco udělat můžete začít pomocí naší poradny na hubnutí.

Léčba dospělých

Máme špičkový tým odborníků. Tým, který využívá těch nejnovějších léčebných metod a postupů. Pomůžeme Vám od bolestí zad a bolestí pohybového aparátu.
Jedinečné složení naší léčivé vody v kombinaci s odbornou léčbou a péčí těch nejlepších profesionálů Vám pomůže vrátit radost ze života.