Celopobytová hra

Celopobytová hra

Lázeňský „fotokešing“

Variace na známou hru geocatching. Místo GPS souřadnic jsou použity fotografie. Děti hledají ukryté kešky pomocí fotografií, které získávají pomocí nápověd nebo úkolů. Poslední keška skrývá poklad. Hra je realizována především prostřednictvím odpoledních vycházek.

Photocaching je variace známé hry Geocaching (hra, která kombinuje turistiku spolu s dobrodružným hledáním pokladů ukrytých všude kolem nás. Poklady představují schránky, tzv. cache (keše), které umisťují jiní hráči této hry, tyto schárnky se hledají pomocí GPS navigace. Nálezci keše se zapisují do deníčku v keši i na internetové stránce. V keši jsou ukryty předměty k výměně)

Princip hry

Photocaching bude zapojen především do vycházek, které se tak stanou více zábavné a děti budou mít větší motivaci na tyto vycházky chodit. Zároveň si budou více všímat okolního prostředí.

Děti budou rozděleny do několika týmů, které spolupracují. Na začátku hry obdrží týmy dopis s pravidly hry a první fotkou vedoucí k první kešce. Po jejím nalezení budou následovat další. Kešky budou malé schránky, umístěné na nenápadném místě s ohledem na přírodu nebo cizí majetek. Kešky budou skrývat fotografii nějakého místa, kolem kterého se při vycházkách chodí nebo místo, které si děti zjistí od pracovníků lázní. Pro upřesnění skrýše musí děti splnit u určené osoby (napsáno v kešce) vědomostní nebo fyzický úkol, za který dostanou fotku s detailním místem skrýše. Úkoly budou pohybového nebo vědomostního charakteru a budou se týkat životního stylu-stravy, pohybu.. V každé kešce je také zašifrované písmeno. Poslední fotografie bude pouze orientační. Po příchodu na toto místo budou muset děti splnit několik úkolů a za jejich splnění obdrží klíč k rozluštění místa úkrytu poslední keše, která skrývá poklad upomínkové předměty lázní pro každé dítě.

Zpět

Stravovací návyky

Změňte s naší pomocí stravovací návyky. Naši odborníci vám poradí jak správně postupovat, aby se při hubnutí nedostavil nechvalně známí jojo efekt. specializujeme se především na lěčbu obezity u dětí, ale dospělím také pomáháme změnit jejich životní styl. Pokud máte zájem a chuť se sebou něco udělat můžete začít pomocí naší poradny na hubnutí.

Léčba dospělých

Máme špičkový tým odborníků. Tým, který využívá těch nejnovějších léčebných metod a postupů. Pomůžeme Vám od bolestí zad a bolestí pohybového aparátu.
Jedinečné složení naší léčivé vody v kombinaci s odbornou léčbou a péčí těch nejlepších profesionálů Vám pomůže vrátit radost ze života.