Nordic walking – chůze s holemi

Nordic walking – chůze s holemi

V Bludovských lázních s velkou oblibou zařazujeme mezi ostatní léčebné procedury i tzv Nordic walking. Jedná se chůzi s holemi, která se z běžné vycházky stává zábavným, intenzivním a bez zvláštních nároků na vybavení velmi účinným tréninkem celého těla s velmi výraznými výsledky v oblasti snížení tělesné hmotnosti, kardiologie a v neposlední řadě nápravě správného držení těla, které přímo navazuje na dnes velice závažný problém týkající se snad každého z nás a tím jsou bolesti zad a celého pohybového aparátu. Nespornou výhodou chůze s holemi je, že vhodná pro všechny věkové a výkonnostní kategorie. Chůze je od pradávna pro člověka nejpřirozenější pohyb a proto by pravidelné vycházky měly být každodenní součástí našeho života. A pokud k nim připojíme i hole nahradíme tím i další potřebné cvičení horní části těla, kterou při běžné chůzi nezapojíme.

Hubněte pohybem s radostí.

Zpět

Léčba dětí

Lázně Bludov se zaměřují na léčbu dětské obezity a pohybového ústrojí. V těchto oborech je dosahováno vynikajících výsledků. Tým odborníků využívá nejmodernějších metod a postupů v oblastech obezitologie či pohybového aparátu.

Stravovací návyky

Změňte s naší pomocí stravovací návyky. Naši odborníci vám poradí jak správně postupovat, aby se při hubnutí nedostavil nechvalně známí jojo efekt. specializujeme se především na lěčbu obezity u dětí, ale dospělím také pomáháme změnit jejich životní styl. Pokud máte zájem a chuť se sebou něco udělat můžete začít pomocí naší poradny na hubnutí.