Léčba dospělých

Nordic walking – chůze s holemi

Nordic walking – chůze s holemi

7.10.2016

V Bludovských lázních s velkou oblibou zařazujeme mezi ostatní léčebné procedury i tzv Nordic walking. Jedná se chůzi s holemi, která se z běžné vycházky stává zábavným, intenzivním a bez zvláštních nároků na vybavení velmi účinným tréninkem celého těla s velmi výraznými výsledky v oblasti snížení tělesné hmotnosti, kardiologie a v neposlední řadě nápravě správného držení těla, které přímo navazuje na dnes velice závažný problém týkající se snad každého z nás a tím jsou bolesti zad a celého pohybového aparátu.

Celý článek

Od ledna 2016 jsme rozšířili a zkvalitnili náš lékařský tým

Od ledna 2016 jsme rozšířili a zkvalitnili náš lékařský tým

17.8.2016

Od ledna 2016 jsme rozšířili a zkvalitnili náš lékařský tým – k MUDr. Ivaně Wurstové, naší odborné garantce, doc. MUDr. Daliboru Pastuchovi, Ph.D., MBA, MUDr. Jiřímu Kotkovi, lékaři specialistovi lázeňské léčebně rehabilitační péče, MUDr. Jaroslavě Martinkové, atestované lékařce dětského lékařství – přibyli ..

Celý článek

Léčba dětí

Lázně Bludov se zaměřují na léčbu dětské obezity a pohybového ústrojí. V těchto oborech je dosahováno vynikajících výsledků. Tým odborníků využívá nejmodernějších metod a postupů v oblastech obezitologie či pohybového aparátu.

Stravovací návyky

Změňte s naší pomocí stravovací návyky. Naši odborníci vám poradí jak správně postupovat, aby se při hubnutí nedostavil nechvalně známí jojo efekt. specializujeme se především na lěčbu obezity u dětí, ale dospělím také pomáháme změnit jejich životní styl. Pokud máte zájem a chuť se sebou něco udělat můžete začít pomocí naší poradny na hubnutí.